СВЕ ЈЕ ГОТОВО?! Никола Јокић није МВП НБА лиге?

Часлав Вуковић

21. 05. 2025. у 22:01

ИЗГЛЕДА да је то то! Никола Јокић није МВП НБА лиге.

СВЕ ЈЕ ГОТОВО?! Никола Јокић није МВП НБА лиге?

FOTO: Tanjug/AP

Ово признање завршиће у рукама кошаркаша Оклахоме Шеја Гилџуса Александера, пренео је добро познати новинар Шемс Чаранија, позивајући се на "ЕСПН".

*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*

Сјајни Канађанин игра сјајно ове сезоне. Он је основни део сезоне завршио са 32,7 поена у просеку, чиме је предводио читаву лигу, док је шутирао из игре невероватних 51,9 одсто. Осим тога, он је имао и 6,4 асистенције што га ставља на 14. место у НБА лиги, док је имао пет скокова у просеку.

*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*

Такође, Оклахому је одвео до финала Западне конференције у ком су против Минесоте повели са 1:0.

Вреди поменути да је његов тим у полуфиналу победио Денвер са 4:3 и можда је то што је догурао даље од Јокића утицало да добије ово престижно признање.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

ТО ЈЕ СРАМОТА ЗА НАШУ ЗЕМЉУ Оштра порука из Словеније поводом Томпсоновог концерта: Усташе су мучиле и клале

"ТО ЈЕ СРАМОТА ЗА НАШУ ЗЕМЉУ" Оштра порука из Словеније поводом Томпсоновог концерта: "Усташе су мучиле и клале"

СЛОВЕНАЧКА странка Левица оштро је критиковала присуство Јанеза Јанше на концерту хрватског певача Марка Перковића Томпсона, који велича усташтво, поруком да је то срамота за Словенију.

07. 07. 2025. у 20:35

Коментари (0)

Solaxy скочио 127% за 24 сата након што је обезбедио MEXC и више CEX листирања