"КАКО НАЋИ МОТИВ": Милутинов разочаран након пораза

Јелена Симаиновић

24. 05. 2025. у 17:42

Кошаркаши Олимпијакоса су поражени у полуфиналу Евролиге од екипе Монака.

КАКО НАЋИ МОТИВ: Милутинов разочаран након пораза

Фото: EPA-EFE/PETE ANDREOU

Грчки тим ће се за треће место у недељу борити са великим ривалом Панатинаикосом, а српски репрезентативац Никола Милутинов не крије да је разочаран због неуспеха свог тима.

- Много су били бољи од нас. Нисмо успели да уђемо у напад. Офанзивно смо се мучили, нисмо могли да пронађемо нашу игру. То је резултат… После смо ушли у нервозу без разлога, узимали шутеве у првих неколико секунди у тренуцима када је требало да се вратимо. Идемо даље, да се заврши та утакмица у недељу, да останемо здрави и да се спремимо за грчку лигу - рекао је Милутинов.

Фото: EPA-EFE/SERGIO PEREZ

И додао.

- Нису нас изненадили. Знали смо да ће играти агресивно и да ће играти феноменалну одбрану. Тотално су нас порематили… Имали смо много изгубљених лопта. Ово што смо вечерас урадили, било ми је тотално недовољно. Криво ми је… Била су велика очекивања, навијачи су били феноменални  рекао је Милутинов.

Очекивао се грчки дерби у финалу, али ће сада бити борба за треће место.

- Зато је ово Фајнал-фор. Ко има бољи дан, свашта може да се деси. Никад не треба ништа очекивати, јер на Фајнал-фору све може да се деси - рекао је Милутинов.

Меч са Панатинаикосом нема никакав значај, Милутинов је истакао да неће бити лако с обзиром на чињенице.

- Боље је питање како наћи мотивацију за недељу, јер је тотално небитно, јер већ у петак почиње финале грчке лиге и морамо за то да се спремимо. Вероватно ће бити најчуднији дерби са Панатинаикосом - закључио је Милутинов.

БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКО ЈЕ ЧКАЉА ДОБИО СТАН: Живео са породицом у гарсоњери, а онда је уследила изненадна посета у новогодишњој ноћи

КАКО ЈЕ ЧКАЉА ДОБИО СТАН: Живео са породицом у гарсоњери, а онда је уследила изненадна посета у новогодишњој ноћи

ЛЕГЕНДАРНИ глумац и један од омиљених комичара бивше Југе, Миодраг Петровић Чкаља забављао је генерације гледалаца. "Паја и Јаре", "Камионџије", "Сервисна станица", "Љубав на сеоски начин", Врућ ветар", "Пут око света" су само нека од остварења у којима је играо и изазивао код људи једну од лепших емоција - смех.

01. 01. 2026. у 12:31

Коментари (0)

2025. НЕЋУ ПАМТИТИ ПО ДОБРОМ: Ацо Пејовић проговорио о великим губицима - Не могу заборавити такве ствари