"ЈАКО ЈЕ БИЛО ТЕШКО СФЕРОПУЛОСУ И ИГРАЧИМА ЗВЕЗДЕ..." Влада Јовановић о "шамару" који је са Спартаком приредио КК Црвена звезда
Тренер кошаркаша Спартка из Суботице Владимир Јовановић изјавио је вечерас после пласмана у финале Суперлиге Србије да је поносан на своју екипу.
ФОТО: КК Будућност/Филип Рогановић/АБА лига
Кошаркаши Спартака победили су вечерас Црвену звезду резултатом 93:77 и тако су са 2:0 у серији направили најбољи резултат у историји клуба.
"Добили смо утакмицу на енергију. Да се захвалим публици која је била бучна, што је навијала за нас, што нам је дала подршку. Момци су наградили себе и продужили сезону, само ћу рећи да сам изузетно поносан", рекао је Јовановић на конференцији за медије.
Он је навео да је Звезда изузетан тим и додао да је његова екипа искористила то што су црвено-бели"имали велики број утакмица током сезоне.
"Њима је ово четврто такмичење и јако је тешко било и тренеру и играчима да нађу мотивацију и енергију да играју. Не бих ништа одузимао мојим момцима, али ми смо на свој начин искористили тренутак у којем се налазе тимови који су играли и имали огроман обим утакмица", изјавио је тренер Спартака.
Подсетимо, Црвена звезда је ове сезоне освојила Куп Радивоја Кораћа, у Евролиги је била на 10. месту, док је АБА лигу и КЛС завршила у полуфиналу.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ПОГОЂЕН ПОКЕР! ЈУРИМО ПЕТИ У НИЗУ! Ево ТИП тикета за четвртак
ОВАКО нешто се не памти!
02. 04. 2026. у 06:58
АМЕРИКА У ШОКУ! Звезда Ирана ово нуди оном ко ухвати пилота обореног америчког авиона! (ФОТО)
Најновије вести везане за рат у Ирану, а Иран су напали Израел и Сједињене Америчке Државе, после чега су иранске снаге узвртиле и ватром по земљама у реагиону које помажу поменутим савезницима, стижу из - спорта.
03. 04. 2026. у 19:59
"САМО ЈЕ ПАЛА, КАО ПОКОШЕНА" Страшна трагедија Милоша Бојанића, преминула је у 48. години
ОВАЈ губитак је оставио неизбрисив траг на његову породицу...
03. 04. 2026. у 15:33
Коментари (0)