"ИЗГЛЕДА ЈЕ БИЛО СУЂЕНО!" Огласио се Монеке први пут од потписа за Звезду
Нови кошаркаш Црвене звезде Чима Монеке опростио се на друштвеним мрежама од Басконије, клуба за који је играо претходне две сезоне, па је послао и поруку навијачима српске екипе.
ЕПА
- Хвала што сте веровали у мене и пружили ми шансу да носим овај дрес. Хвала свим саиграчима са којима сам играо и делио свлачионицу, свим тренерима, особљу и онима који су имали везу са тимом. Захвалан сам - написао је Монеке и додао:
- Желео бих да смо имали више успеха током моје две године, али дао сам све од себе. Кроз успоне и падове захвалан сам на навијачима који су остали уз мене. Увек ћу бити захвалан на времену проведеном у Виторији и навијаћу за вас.
Потом је поделио и званичну објаву Звезде о његовом потпису, уз кратку поруку:
- Изгледа да је било суђено.
Бонус видео: Породица променила "Оче наш" због КК Партизан
Препоручујемо
ЈУЧЕ СМО СЕ "БРЗО НАПЛАТИЛИ"! Ево нових типова за голеаде у првом полувремену
РЕДАКЦИЈА ТИП-а је за своје читаоце спремила два предлога која доносе лепу укупну квоту, а услов је да "падну" барем два гола у првих 45 минута.
20. 11. 2025. у 08:20
АМЕРИКА НЕ МОЖЕ ДА ВЕРУЈЕ: Ево шта је Доналд Трамп управо урадио (ВИДЕО)
Најновије вести из Америке прилично су несвакидашње. Амерички председник Доналд Трамп се побринуо за то.
20. 11. 2025. у 13:02
АРНАУТОВИЋ ЕМОТИВАН: Пет година имам проблем са супругом
ИЗУЗЕТНО емотиван био је капитен Аустрије Марко Арнаутовић након великог успеха у квалификацијама за Мундијал.
20. 11. 2025. у 12:40
Коментари (0)