КРАЈ ЈЕДНЕ ЕРЕ: Пешић на крају године напушта место генералног директора Бајерна

Генерални директор кошаркашког клуба Бајерн Марко Пешић повући ће са функције на крају године, потврдио је данас шампион Немачке.

КРАЈ ЈЕДНЕ ЕРЕ: Пешић на крају године напушта место генералног директора Бајерна

ФОТО: Н. Параушић

Немачки медији су крајем априла објавили да ће се Пешић на крају године повући са места генералног директора Бајерна.

Шампион Немачке је данас објавио да Пешић на крају године напушта функцију генералног директора Бајерна, али ће остати у клубу у својству саветника и то на захтев председника Херберта Хајнера.

Пешић је у Бајерну од 2011. године, а у јануару 2013. је именован за генералног директора клуба.

БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?