СВИ СРБИ МОРАЈУ ОВО ДА ПРОЧИТАЈУ! Алекса Аврамовић послао јаку поруку пред Евробаскет

Танјуг

20. 08. 2025. у 21:14

Српски кошаркашки репрезентативац Алекса Аврамовић рекао је пред пријатељски меч против Словеније и генералну пробу за Европско првенство да нашу репрезентацију сви виде као кандидата за медаљу, али је истакао да то мора да се заради на терену и да се не добија лако.

СВИ СРБИ МОРАЈУ ОВО ДА ПРОЧИТАЈУ! Алекса Аврамовић послао јаку поруку пред Евробаскет

FOTO: M. Vukadinović

Србија ће у четвртак од 20 часова у Арени угостити Словенију у генералној проби за Европско првенство које почиње 27. августа.

- Изузетно смо озбиљно радили и добро играли, показали напредак. Играли смо шест утакмица и ето добили, сутра ће бити домаћа атмосфера као и претходне две године, кад нас је српска публика испратила. Тада смо се вратили са медаљама, надам се и сутра. Боже здравља, само да одиграмо и квалитетну утакмицу проти Словеније, имају квалитетне играче, да не именујем. Морамо да имамо озбиљан приступ, да напредујемо кроз сегменте које смо анализирали на претходним утакмциама. Очекујем да игру подигнемо на виши ниво. Ово је последња утакмица на којој можемо да се уиграмо и покажемо напредак, рекао је Аврамовић новинарима после тренинга у Арени.

*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*

На питање како гледа на атмосферу у јавности, која је прогласила српаки тим за фаворита за злато, нови играч Дубаија рекао је да је то опште познато.

- Некад сте главни фаворити, некад вас пошаљу као што смо реално у Манилу отишли и вратили са медаљом. Ми смо Србија, какав год хајп да се ствара, на нама је да максимално приступимо раду. Не осврћемо се као и никада, ни пред Олимпијске игре ни Светско првенство нисмо, ми смо Србија и сви ће нас гледати као потенцијалног кандидата за освајање медаље. То мора да се заради, не само добије и напише, закључио је Аврамовић.

*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*

БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПАКЛЕНИ ИЗАЗОВ ЗА ЗВЕЗДУ: Савршени двоструки првак Европе јури девету победу у низу!

ПАКЛЕНИ ИЗАЗОВ ЗА ЗВЕЗДУ: Савршени двоструки првак Европе јури девету победу у низу!

ПОРТО наставља своју перфектну сезону вечерас на Драгау“ где ће од 21.00 угостити Црвену звезду у другом колу групне фазе Лиге Европе. „Змајеви“ под вођством новог тренера Франческа Фариолија изгледају незаустављиво – осам утакмица, осам победа, уз само један примљен гол. Са друге стране, шампион Србије долази у Португалију после ремија са Селтиком (1:1 )у првом колу, свестан да сваки наредни меч може бити кључан у борби за пролаз даље.

02. 10. 2025. у 07:30

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: "Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић"

ХРВАТСКИ тениски ас Никола Пилић преминуо је у 87. години живота у Ријеци, а сахрањен је протеклог викенда у Опатији, граду у којем је провео последње дане живота.

02. 10. 2025. у 07:20

Коментари (0)

НЕ ПРЕЗАЈУ ОД ПРОЛИВАЊА КРВИ Шешељ упозорио на најопаснију организацију: Насиљем би све да постигну