"ЖАО МИ ЈЕ ШТО НЕМА ДАВИДОВЦА": Бивши капитен Србије имао шта да каже о Пешићевом списку
Селектор Србије Светислав Пешић комплетирао списак путника за Европско првенство у кошарци, а реакције стижу.
ФОТО: КСС
Бивши репрезентативац "орлова" Марко Јагодић Куриџа отворено је говорио селекцији.
- Кари је изабрао тим који њему одговара. Мени је лично много жао што нема Декија Давидовца, јер је био са тимом од првог дана. Цела Арена је поздравила његов улазак и сваки потез, јер је свима прирастао срцу. Био је део свих прошлих репрезентативних успеха и зато ми је криво што неће моћи да заокружи свој круг, рекао је некадашњи капитен Србије за "Меридијан спорт".
Шампионат Европе на програму је од од 27. августа до 14. септембра у Летонији, Финској, Пољској и Кипру.
Репрезентација Србије је у групи А са селекцијама Португала, Естоније, Летоније, Турске и Чешке и своје утакмице играће у Риги.
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.
07. 12. 2025. у 19:40
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)