КОШАРКАШКИ СВЕТ У НЕВЕРИЦИ! Никола Јокић открио шта га мучи већ шест година

Новости онлине

01. 10. 2025. у 10:38

НБА тимови се полако спремају за нову сезону!

КОШАРКАШКИ СВЕТ У НЕВЕРИЦИ! Никола Јокић открио шта га мучи већ шест година

Фото АП

Денвер Нагетси су имали отворени тренинг где су нновинари искористили прилику да разговарају са Николом Јокићем. Србин обично не воли да разговара са медијима, али сада је био у обавези и јасно признао да већ више од пола деценије муку мучи са једном побвредом. 

О чему је заправо реч? Наиме, Никола Јокић је одржао конференцију за медије након првог дана тренинг кампа, где је показао свој десни ручни зглоб умотан у лед. На први поглед то би могло деловати забрињавајуће, али Јокић уверава да нема разлога за бригу.

*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*

- Не, није забрињавајуће. Управљам тиме - рекао је Јокић када су га питали за зглоб.

*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*

Објаснио је да је реч о повреди која може да се јави једног дана, а већ наредног да се осећа боље, па ће вероватно бити присутна током целе сезоне. Ипак, нагласио је да није ништа озбиљно.Јокић је рекао да га овај проблем са зглобом мучи "већ шест година, али је и даље ту".

Наравно, одређену забринутост изазива то што повреда траје толико дуго, али очигледно га није омела – освојио је три МВП признања и предводио Нагетсе до шампионске титуле у међувремену. И надамо се да ту није крај.

Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ КОЈИ ЋЕ ГЛЕДАТИ ЦЕЛИ СВЕТ: Барселона дочекује акутелног шампиона Европе!

СПЕКТАКЛ КОЈИ ЋЕ ГЛЕДАТИ ЦЕЛИ СВЕТ: Барселона дочекује акутелног шампиона Европе!

ФУДБАЛСКИ спектакл какав приличи финалу, а не групној фази Лиге шампиона, очекује нас вечерас на "Монжуику" где ће Барселона од 21.00 угостити актуелног првака Европе, екипу Париз Сен Жермена.

01. 10. 2025. у 07:30

А ПОСЛЕ ХАОСА НА МАРАКАНИ... Ево шта је Владимир Стојковић сада доживео

А ПОСЛЕ ХАОСА НА МАРАКАНИ... Ево шта је Владимир Стојковић сада доживео

Када су минулог викенда Црвена звезда и Раднички 1923 из Крагујевца играли у првенству Србије, много вести везаних за ту утакмицу тицало се навијачког хаоса који је обележио поменути дуел, јер је голман Владимир Стојковић био на мети "делија", као неко ко је својевремено бранио Звездин гол, а потом уз паролу на мајици "Опростите ми ружну прошлост" стигао и у Партизан. Два дана после те утакмице, бивши репрезентативни чувар мреже опет је у жижи јавности.

01. 10. 2025. у 13:11

Коментари (0)

А ПОСЛЕ ХАОСА НА МАРАКАНИ... Ево шта је Владимир Стојковић сада доживео