А ПОСЛЕ ПОБЕДЕ: Евролига казнила Црвену звезду
ЦРВЕНА звезда је остварила још једну велику победу у Евролиги. Црвено-бели су савладали Монако (91:79), а дисциплинска комисија елитног такмичења казнили су клуб са Малог Калемегдана.
FOTO: Ata images
Како се истиче казна се односи на дуел са Панатинаикосом.
- Црвена звезда кажњена је са 7.000 евра због увредљивих скандирања навијача током утакмице са Панатинаикосом - пише у саопштењу Евролиге.
Такође, по џепу је ударен и Олимпијакос.
- Тим из Пиреја ће морати да плати 6.000 евра такође због увредљивог скандирања на мечу против Партизана - истиче се на сајту Евролиге.
Подсетимо, Црвена звезда је на учинку 8-3, док су црно-бели на 4-6.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
КАТАСТРОФА! Ево колико је Србија изгубила новца што неће играти на Мундијалу
14. 11. 2025. у 09:33
ПИТА СЕ И ЛАЖНА ДРЖАВА КОСОВО! Србија може на Мундијал само уз овај луди сценарио
14. 11. 2025. у 07:41
ДАВИД ПРОТИВ ГОЛИЈАТА У МИНХЕНУ: Све осим убедљивог тријумфа Бајерна над белгијским прваком било би огромно изненађење
ФУДБАЛЕРИ Бајерна угостиће Ројал Сен Жилоаз пред пуним трибинама "Алијанц арене" у седмом колу групне фазе Лиге шампиона (21.00). Док Баварци јуре директан пласман у осмину финала, гости се и даље надају пласману у плеј-оф, са само два бода заостатка за жељеном зоном.
21. 01. 2026. у 07:00
ХРВАТСКА НЕЋЕ ДА ИГРА СА СРБИЈОМ У ПОЛУФИНАЛУ! Какав расплет на Европском првенству у ватерполу!
Најновије вести са Европског првенства у ватерполу 2026, чији је домаћин Београд, тичу се ватерполо репрезентације Србије.
21. 01. 2026. у 19:22
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)