ЗВЕЗДА СЕ ОВОМЕ УОПШТЕ НИЈЕ НАДАЛА: Какав одговор АБА лиге црвено-белима!

Часлав Вуковић

18. 11. 2025. у 13:55

ЦРВЕНА звезда је незадовољна суђењем на утакмици против Цедевита Олимпије упутила жалбу АБА лиге. Од челника регионалног такмичења стигао је одоговор којем се црвено-бели нису надали.

ЗВЕЗДА СЕ ОВОМЕ УОПШТЕ НИЈЕ НАДАЛА: Какав одговор АБА лиге црвено-белима!

Foto: Aba liga/ Cedevita Olimpija/Ales Fevzer

Наиме, из табора клуба из Београда су сматрали да је Коди Милер-Мекинтајер погодио шут за три поена што би утакмицу одвело у продужетак. Судије су првобитно показали да је то био покушај ван линије 6,75.

Ипак, након дужег гледања снимка преиначили су одлуку и показали да је шут био за два поена. 

Звезда није била задовољна одлуком арбитара, па је реаговала сматрајући да је том приликом оштећена.

Саопштење АБА лиге преносимо у целости:

- При крају утакмице играч са бројем 0 Милер-Мекинтајер из Црвене звезде је имао покушај за три поена. Лопта је прошла кроз обруч у тренутку када је на сату показивало 0,7 секудни до краја. Након прегледања снимка, судије су утврдиле да постоји очигледан доказ да је играч погодио за два и да је остао секунд до краја. Судије су исправно примениле протокол и донеле исправну одлуку - стоји у саопштењу АБА лиге.

Подсетимо, Цедевита Олимпија је победила Црвену звезду са 87:86

Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце до најбољег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!

РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!

ЛИДЕР чека понедељак да одигра свој меч, али Мадриђани имају шансу да већ у вечерас преузму врх. На "Бернабеу" стиже захуктала екипа Сосиједада (21.00), непоражена на последњих 11 мечева у свим такмичењима.

14. 02. 2026. у 08:00

ПЛАНЕТА У ШОКУ: Одушевио Новака Ђоковића, па у финалу доживео што нико жив није очекивао, победио га дечко који је вежбао у ТРЖНОМ ЦЕНТРУ!

ПЛАНЕТА У ШОКУ: Одушевио Новака Ђоковића, па у финалу доживео што нико жив није очекивао, победио га дечко који је вежбао у ТРЖНОМ ЦЕНТРУ!

"Највећи слом у историји". Тим речима поједини медији описују оно што је главни фаворит за злато у уметничком клизању, Американац руског порекла Иља Маљинин, доживео у финалу Олимпијских игара "Милано / Кортина 2026".

14. 02. 2026. у 12:43

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из Чавоглава - поред њега и Пленковић и први човек Загреба

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба

ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.

14. 02. 2026. у 14:35

Коментари (0)

ПЛАНЕТА У ШОКУ: Одушевио Новака Ђоковића, па у финалу доживео што нико жив није очекивао, победио га дечко који је вежбао у ТРЖНОМ ЦЕНТРУ!