ЈОКИЋЕВА ТРЕНЕРСКА КЛИНИКА ЈАЧА ОД МИЛВОКИЈА: Денвер славио, Никола дириговао са клупе (ВИДЕО)
Кошаркаши Денвера славили су против Милвокија (108:104), у мечу НБА лиге.
ФОТО: Танјуг/АП
Нагетси су трећи на Западу са скором 26-13, док су Бакси 11. на истоку са учинком 17-22.
Релативно изједначена утакмица виђена је у Колораду, мада су Нагетси у првом полувремену, у једном моменту, стекли +15.
Бакси су у трећем кварталу преокренули, али је Денвер новом серијом стекао двоцифрену предност до краја тог периода.
Јокић је био изузетно активан на клупи. Не само да је славио кошеве сабораца, већ им је у драматичној завршници делио савете – гласно и јасно. На крају је упалило.
Препоручујемо
"ТО МИ МАЛО СМЕТА, ЗНАМ ДА ЈЕ НЕРВОЗАН": Тренер Денвера ударио на НБА лигу због Николе Јокића
10. 01. 2026. у 09:04 >> 09:31
"ВЕЛИКО ПОШТОВАЊЕ ЗА ЊЕГА": Тренер Денвера учио од Пешића како да користи Николу Јокића
09. 01. 2026. у 18:43
ЗАКУВАЛО СЕ: Милан има прилику да се победом у великом дербију озбиљно приближи водећем Интеру!
ПОСЛЕ веома битне победе над Интером у "Дерби Дела Мадонини", Милан гостује Лацију у недељу увече са јасним циљем ,наставити потеру за вечитим ривалом у борби за титулу (20.45).
15. 03. 2026. у 07:30
УКРАЈИНАЦ У СРБИЈИ ОКРЕНУО ЛЕЂА РУСКОЈ ЗАСТАВИ: Није могао ни да сања шта ће потом да се деси (ВИДЕО)
У најновије вести везане за Русију и Украјину - "уплела" се и Србија.
14. 03. 2026. у 21:45
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)