''НЕ ЗНАМ ШТА ЈЕ ПРОБЛЕМ СА ДОНЧИЋЕМ...'' Огласио се Никола Јокић након НБА Ол-Стара

Најбољи кошаркаш света Никола Јокић огласио се након Ол-стара.

НЕ ЗНАМ ШТА ЈЕ ПРОБЛЕМ СА ДОНЧИЋЕМ... Огласио се Никола Јокић након НБА Ол-Стара

FOTO: Tanjug/AP

Уф, Боже драги. Било је добро, било је више такмичарски настројено, вероватно зато што ја сам нисам играо. Шалим се, добро је", рекао је Јокић.

Јокић је играо само 5 минута као и Дончић:

"Да, да, то је био план. Не знам шта је проблем са Луком, никад не размишљам о томе"

Каже да му се овај формат допао:

"Па да, не знам, вероватно да ли ћемо имати више играча из света или из Америке"

О јакни Карла Ентонија Таунса са Светим Ђорђем који убија аждају казао је:

"Гледам му јакну и видим нешто ми је познато, али је све било добро. Нисам погрешио, био сам у праву, је л тако. Нисмо на крају причали о томе. Али, добро је", рекао је Јокић.

Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.

19. 06. 2026. у 07:02

Коментари (0)

ЕГИПАТ НАДОМАК НОКАУТ ФАЗЕ: Салах режирао велики преокрет у другом полувремену