ЛУКА ЈОВИЋ ГОЛОМ ДОНЕО ПРВО МЕСТО АЕК-У! Тим Марка Николића на челу табеле, Олимпијакос и Паок кикснули
Фудбалери АЕК-а победили су вечерас на свом терену екипу Кифисије резултатом 3:0 у мечу последњег, 26. кола регуларног дела сезоне у грчкој Суперлиги.
Foto: Profimedia
Стрелци за АЕК били су српски фудбалер Лука Јовић (пенал) у 6, Алекс Петков (аутогол) у 17. и Барнабас Варга у 26. минуту.
Јовић је био стартер у екипи АЕК-а. Он се у финишу првог полувремена сударио са противничким играчем, а српском фудбалеру је том приликом пукла аркада. Јовић је са завојем наставио меч, а замењен је у 62. минуту.
Марко Грујић и Мијат Гаћиновић су меч почели на клупи за резерве у тиму АЕК-а. Гаћиновић је ушао у игру у 63, а Грујић у 78. минуту.
Фудбалере АЕК-а са клупе предводи српски тренер Марко Николић.
У осталим мечевима последњег, 26. кола грчког шампионата, постигнути су следећи резултати: Арис - ОФИ 0:2, Астерас - Панатинаикос 1:2, Левадијакос - Атромитос 1:0, Олимпијакос - АЕЛ 0:0, Панетоликос - Пансераикос 0:0 и Волос - ПАОК 2:1.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала
Препоручујемо
СРБИН ПОДИГАО ЦЕЛУ РУСИЈУ НА НОГЕ! Ево шта је урадио након страшне повреде (ВИДЕО)
22. 03. 2026. у 13:45 >> 13:46
СВИ СУ БЕСНИ НА ХРВАТА! Легенда клуба оплела: "Рекао сам да је превара"!
22. 03. 2026. у 17:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАЈБОЉА УТАКМИЦА НА МУНДИЈАЛУ ДО САДА! Уругвај и Зеленортска Острва приредили спектакл за памћење!
НЕСТВАРАН смо фудбал гледали ове вечери на "Хард рок стадиону", права је штета што је утакмица морала да се заврши, на крају равноправних 2:2.
22. 06. 2026. у 02:07 >> 02:06
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)