ПОВРАТАК "ОТПИСАНОГ": Никола Миротић поново на паркету

Филип Милошевић

27. 03. 2026. у 10:26

Кошаркаш Монака, Никола Миротић, биће у саставу за вечерашњи меч између Панатинаикоса и Монака.

ПОВРАТАК ОТПИСАНОГ: Никола Миротић поново на паркету

Фото: Profimedia

Када се Никола Миротић повредио, прогноза је била да ће се вратити у тим Монака тек почетком, или средином априла. Али, очигледно је опоравак ишао бржим током и он ће бити спреман за меч са Панатинаикосом који је на програму у петак од 20.15 часова.

Међутим то је једна добра вест за Монако, али има и једна лоша. Према сазнањима Баскетнеwс портала Данијел Тајс се повредио и он неће моћи да помогне саиграчима.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.

15. 04. 2026. у 07:15

Коментари (0)

Мелина Џиновић се сутра удаје: Ово су детаљи венчања са милионером у Монаку - славље траје три дана