„БЕЛИМА“ ПРЕВИСОК ЗЛАТИБОР: Први пораз кошаркаша Слоге пред својим навијачима ове сезоне

Први пораз ове сезоне пред својим навијачима, укупно десети првенствени, доживели су вечерас кошаркаши краљевачке Слоге у 27. колу „Меридианбет Кошаркашке лиге Србије“.

„БЕЛИМА“ ПРЕВИСОК ЗЛАТИБОР: Први пораз кошаркаша Слоге пред својим навијачима ове сезоне

Г.Шљивић

Бодове из нове хале спортова крај Ибра у Краљеву однео је првак КЛС Златибор из Чајетине који је, преломивши меч у последњих пет минута четврте четвртине, славио победу 87:77 (21:22, 21:18, 23:24, 13:22).

Најефикаснији у редовима краљевачких „белих“ били су Васић са 21, Хопкинс са 20 и Стојановић са 13 поена, док су се код гостију највише истакли амерички интернационалци Хантер-Витфилд са 30 и Мур са 18 поена.

У наредном, 28. колу, Слога ће гостовати екипи Младости у Земуну док ће Златибор у Чајетини за ривала имати Чачак 94.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ