ХАОС НА УТАКМИЦИ У ФРАНЦУСКОЈ: Побили се кошаркаши Монака и Дижона (ВИДЕО)
ЧЕСТО на кошаркашким теренима зна да дође до сукоба међу играчима. Управу се таква ситуација десила на утакмици Монако - Дижон.
Foto: Printskrin/X/@BasketNews_com
Општа туча догодила се у самом финишу утакмице и то кад је она већ била решена. Жуан Бегарин из табора Кнежева је из, за многе необјашњивог разлога, песницом погодио Квентина Лосера из Дижона право у лице.
Њему је том приликом расечено лице, а крв је одмах почела да тече. Гости су бурно реаговали, али су саиграчи и играчи Монака брзо реаговали и спречили даљи хаос.
Тим Манучара Маркоишвилија је славио са 108:95, али тријумф је остао у сенци поменуте туче.
Подсетимо, Монако је први на табели у француском првенству са учинком 21-3.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ХРВАТИ ОПЕТ ЗГРОЗИЛИ СВЕТ: Ево шта су сад урадили навијачи у Хрватској (ФОТО)
04. 04. 2026. у 19:40
ПАРТИЗАН ТО НИЈЕ ЗАОБОРАВИО ГРАДСКОМ РИВАЛУ: Црно-бели желе да освете Брђанима за оно што се десило у првом делу сезоне
ДЕРБИ 29. кола Суперлиге стадиона биће одигран на "Стадиону Партизана" где ће црно-бели од 19 часова угостити градског ривала, екипу Чукаричког.
05. 04. 2026. у 07:00
ЦЕЛА БОСНА У ШОКУ! Ево шта је урадио Јусуф Нуркић кад је чуо да је са супругом погинуо српски свештеник Ненад Митрић, а троје деце повређено
Српска православна црква остала је затечена када су се појавиле вести да је њен свештеник Ненад Митрић, са супругом Недељком, погинуо у тешкој саобраћајној несрећи, а да је том прилиом повређено њихово троје врло младе деце. Та вест је стигла и до НБА лиге, до тамошњег аса Босне и Херцеговине, Јусуфа Нуркића.
04. 04. 2026. у 18:06
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)