КОШАРКАШКА "БОМБА" Партизан нашао замену за Џабарија Паркера, и то какву!
Кошаркашки клуб Партизан већ увелико ради на склапању тима за наредну сезону.
FOTO TANJUG/ MILOŠ MILIVOJEVIĆ/ bs
На мети Партизана налази се крилни кошаркаш Макабија Џејлен Хоард према информацијама које стижу од добро обавештеног израелског новинара Арела Гинсбера, нова мета "парног ваљка" је Џејлен Хоард.
Како се наводи, након "разочарања" око ангажмана Џабарија Паркера, управа клуба из Хумске и Ђоан Пењароја усмерили су све снаге на довођење висококвалитетног крилног играча који може да направи разлику у Евролиги.
Хоард (25, 203 цм) је тренутно члан Макабија, након што је од 2022. до 2024. наступао за Хапоел Тел Авив.
Француски кошаркаш поседује завидно НБА искуство, с обзиром на то да је наступао за Портланд Трејл Блејзерсе и Оклахому Сити Тандер, где је својевремено бележио и невероватне партије (попут меча са 24 поена и 21 скоком против Портланда)
Ове сезоне Хоард је у просеку бележио 11,9 поена и седам скокова по мечу.
Подсетимо, током дана се појавила и информација да Партизан даје 4,4 милиона долара за бека Олимпије Армонија Брукса.
БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?
Препоручујемо
КАКВО ВЕЧЕ ЗА НИКОЛУ ТОПИЋА! Србин дабл-даблом спустио завесу на лигашки део НБА лиге
13. 04. 2026. у 08:55
ВЕЋ ИМАМО ГОЛ ГОДИНЕ?! Спектакуларан погодак који је обишао свет (ВИДЕО)
13. 04. 2026. у 14:58
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за четвртак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
28. 05. 2026. у 06:30
СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!
На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.
28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)