"Делије" гледају и не верују: Распродате све улазнице за фајнал-фор Евролиге!

Филип Милошевић

20. 04. 2026. у 17:22

Руководство кошаркашке Евролиге саопштило је данас да су распродате све карте за овогодишњи Фајнал-фор, који ће се одржати од 22. до 24. маја у Атини.

Делије гледају и не верују: Распродате све улазнице за фајнал-фор Евролиге!

Photo: Antonio Ahel/ATA Images

Како се наводи, последњи контигент карата пуштен је данас и у кратком року је распродат.

"Након огромног интересовања за улазинице у фазама један, два и три, од којих је свака резултирала потпуним распродајама. Последња преостала продаја карата у фази четири пуштена је у продају данас и одмах је распродата. Пошто је ово последња фаза продаја, све доступне карте за Фајнал-фор 2026. су у потпуности распродате", поручила је Евролига.

Додаје се и да су се навијачи још једном одазвали у великом броју, потврђујуц́и глобално ишчекивање великог догађаја европске кошарке.

"Брзина којом је свака фаза продаје распродата наглашава неупоредиву привлачност Фајнал-фора, пошто су навијачи из целе Европе и шире обезбедили своје место у Атини за финиш сезоне. Са потражњом која константно премашује понуду током све четири фазе продаје, завршница ове сезоне је једно од најтраженијих Фајнал-форова у историји Евролиге", саопштила је Евролига.

У четвртфиналу Евролиге играће Реал Мадрид-Хапоел Тел Авив, Фенербахче-Жалгирис, Валенсија-побеник меча Панатинаикос-Монако и Олимпијакос против победника плеј-ина.

Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.

15. 04. 2026. у 07:15

Вратила му се! Ана Ивановић се у јулу развела од Бастијана Швајнштајгера, а данас... (ФОТО)

Вратила му се! Ана Ивановић се у јулу развела од Бастијана Швајнштајгера, а данас... (ФОТО)

"Ана Ивановић и Бастијан Швајнштајгер су се развели". Тако су јављали многи светски медији, након почетне информације у немачком Билду како славни спортски пар више не живи заједно. Потом се чинило да ствари нису тако црне између њих двоје, али... Заправо, баш јесу. Сада свако од њих живи свој живот - и, изгледа, уживају. Толико да се Ана вратила старој љубави.

20. 04. 2026. у 12:16

Коментари (0)

Био је њена велика љубав: Весна је овај хит посветила познатом певачу