Обрадовић пред Златибор: Треба да одиграмо у складу са реномеом Црвене звезде

ЦРВЕНА звезда је шокантно изгубила од Златибора у Чајетини у другој утакмици (94:89). Сад следи мајсторица у Београду, а пред тај дуел говорио је тренер црвено-белих Саша Обрадовић.

Обрадовић пред Златибор: Треба да одиграмо у складу са реномеом Црвене звезде

FOTO TANJUG/ JADRANKA ILIĆ/ bg

Поменути меч обележио је инцидент у ком је Никола Калинић добио озбиљну казну, јер је неспортски реаговао у дуелу са Матејом Чибејом.

- На трећој утакмици треба да одиграмо у складу са реномеом Црвене звезде, и потпуно другачије у односу на оно што смо приказали, односно нисмо у другом мечу у Чајетини -  рекао је Обрадовић, који је искористио прилику да позове навијаче на утакмицу и извини им се за лоше издање тима у петак.

Капитен Огњен Добрић је убеђен да ће у мајсторици бити виђена другачија слика у односу на други меч.

- Нема шта да се каже за претходну утакмицу, изузетно лоше издање, у недељу ће бити потпуно другачије - истакао је Добрић.

Утакмица Црвена звезда - Златибор игра се у недељу од 19 часова у дворани "Александар Николић".

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПЕКТАКЛ У ДАЛАСУ: Холандија започиње аванутуру на Светском првенству против увек неугодних самураја

СПЕКТАКЛ У ДАЛАСУ: Холандија започиње аванутуру на Светском првенству против увек неугодних "самураја"

ПОСЛЕ дугог чекања, Холандија коначно започиње своју авантуру на Светском првенству 2026, а прва препрека у групи "Ф" биће увек неугодни Јапан (22.00). Дуел на "АТ&Т стадиону" у Арлингтону, Тексасу могао би одмах да покаже колико далеко обе селекције могу да догурају на овом турниру.

14. 06. 2026. у 08:00

Коментари (0)

ОВО И ОНО НА ДОРЋОЛУ: Матија Бећковић на сцени театра хуманости Фондације Mozzart