САША ОБРАДОВИЋ ЈЕ БИВШИ? Ево ко ће водити Звезду до краја сезоне

НАКОН четири узастопна пораза од Партизана, испадања из плеј-офа АБА лиге, све је извесније - Саша Обрадовић неће више бити тренер Звезде, а сада је за ту тезу дошла нова тврдња.

САША ОБРАДОВИЋ ЈЕ БИВШИ? Ево ко ће водити Звезду до краја сезоне

Photo: Dusan Milenkovic/ATAImages

Иако још званично Обрадовић није добио исписницу, управа клуба је одлучила да са њим прекине сарадњу, тако бар тврди "Спорт клуб". 

Привремено решење – Милан Томић

На мечевима на фајнал-фору КЛС у Нишу који ће бити одржан од 29. до 31. маја у "Чаиру" Звезду ће предводити Милан Томић, актуелни генерални менаџер клуба, који је већ био тренер црвено-белих. 

Томић је легенда Олимпијакоса – клуба за који је играо од 1991. до 2005. године и у којем је више од једне деценије провео као помоћни тренер. 

У сезони 2018/2019. био је главни тренер Црвене звезде, са којом је освојио Јадранску лигу и постао шампион Србије. Међутим, почетком сезоне 2019/2020. поднео је оставку.

Пре доласка у Звезду на место генералног менаџера, Томић је радио у миланској Олимпији као асистент Етореу Месини.

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014? 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).

10. 07. 2026. у 12:00

Коментари (0)

ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ СРЕЋНИ ЉУДИ? Морала сам да побегнем...