БАСКОНИЈА ПОЧЕЛА РЕКОНСТРУКЦИЈУ ТИМА: Пет играча напустило овог евролигаша

ОЗБИЉНЕ промене током лета направиће Басконија. Клуб из Виторије је ове суботе објавио да се растао са петорицом кошаркаша.

БАСКОНИЈА ПОЧЕЛА РЕКОНСТРУКЦИЈУ ТИМА: Пет играча напустило овог евролигаша

FOTO: Dusan Milenkovic/ATAImages

Дрес шпанског тима више неће носити Трент Форест, Маркис Ноел, Јуџин Оморуји, Гитис Раџевичијус и Џесе Едвардс.

Из Басконије су по окончању сезоне најавили комплетну реконструкцију екипе, а шпански медији тврде да ће отићи и тренер Паоло Галбијати који је велика жеља челника Барселоне.

Екипа из "Фернандо Буеса арене" ја одиграла лошу евролигашку сезону, док је у домаћим такмичењима освојила Куп краља.

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014? 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара