МОГУЋЕ ОДЛАГАЊЕ ПОЧЕТКА СЕЗОНЕ АБА ЛИГЕ: Епидемиолошка ситуација у региону кроји календар
ПОЧЕТАК кошаркашке АБА лиге, због лоше епидемиолошке ситуације у региону, могао би да буде одложен за две недеље.
Фото: Депоситпхотос
Старт сезоне заказан је за 19. септембар, а како сазнају подгоричке "Вијести" руководство лиге, у договору са клубовима, до краја месеца објавиће термин, јер би у августу требало да почну припреме за нову сезону.
Због епидемије вируса корона оказан је и Суперкуп АБА лиге, који је био планиран да се одржи у Подгорици седам дана пред почетак сезоне.
Исти сценарио разматра и Евролига, која би требало да почне 1. октобра.
ВЛАХОВИЋ ЗА ПРЕКИД ЈУВЕОВЕ ЦРНЕ СЕРИЈЕ: Реал Мадрид је у одличном ритму, а низ победа код куће улива страх у кости свим противницима
Реал Мадрид и Јувентус састају се у великом европском класику који увек носи посебну тежину, без обзира на форму или тренутни положај у групи.
22. 10. 2025. у 08:34
ЂОКОВИЋ ДОНЕО ШОК ОДЛУКУ: Ово је мало ко очекивао пред крај сезоне
Новак Ђоковић једонео одлуку која ће многе разочарати.
21. 10. 2025. у 20:03 >> 21:47
ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (0)