ОБОЖАВАЈУ ПАРТИЗАН: Кинези са црно-белим бојама на путу свиле

21. 07. 2020. у 17:06

ЉУБАВ према клубу не зна за границе. Још једна потврда тога стигла је из Кине, а у главној улози су Пиао и Чен из Пекинга.

ОБОЖАВАЈУ ПАРТИЗАН: Кинези са црно-белим бојама на путу свиле

Фото: КК Партизан/Твитер

Они су 18.јула у авантуру старим путем свиле, који се у нашој земљи назива и „Стаза Марка Пола“, кренули са обележјима Кошаркашког клуба Партизан. Симболе вољеног клуба имали су и на себи, а и на аутомобилу.

Од Тијанџина, преко дестианција као што су Баоџи, Тијан Шуи, планине Маиџи и других, Пиао и Чен шаљу поздраве Београду, Србији и њиховом омиљеном кошаркашком клубу Партизан.

Велику љубав према црно-белима, показали су и крајем фебруара ове године, када су донирали патике за све играче млађих категорија клуба из Хумске, од најмлађег узраста до јуниора.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на Сент Џејмсис парку би требао да обилује великим бројем погодака

ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака

"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.

10. 03. 2026. у 07:10

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена