КЕШЕЉ И "СРБИ ЗА СРБЕ": Кров над главом и за Тасиће

Марко Паунић
Марко Паунић

04. 08. 2020. у 14:54

ПРОСЛАВЉЕНИ српски кошаркаш Марко Кешељ и хуманитарна организација "Срби за Србе" покрећу нови велики пројекат за изградњу куће породици Taсић са петоро малолетне деце из села Горње Мочаре на Косову и Метохији.

КЕШЕЉ И СРБИ ЗА СРБЕ: Кров над главом и за Тасиће

Фото: Н.Параушић

Након прошлогодишње прве донаторске вечере одржане у Београду, на којој су сакупљена средства за изградњу куће породици Савић са КиМ, ове године помоћ се прикупља за још једну социјално угрожену породицу.

Упркос пандемији, одлучено је да се не прекида континуитет у организовању донаторских вечери. Уз прописане мере, "онлајн" донаторско вече биће одржано 7. септембра на "Јутјуб" каналу организације "Срби за Србе".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

Коментари (0)

ДОБРОВОЉНО ДАВАЊЕ КРВИ: Несебичан чин који спасава животе