ШПАНАЦ ВЕРАН НЕМЦИМА: Аито Гарсија Ренесес остаје на клупи Албе

Марко Паунић
Марко Паунић

14. 08. 2020. у 13:06

ШПАНСКИ тренер Аито Гарсија Ренесес и наредне сезоне ће са клупе предводити Албу, пошто је данас продужио уговор са тим кошаркашким клубом.

ШПАНАЦ ВЕРАН НЕМЦИМА: Аито Гарсија Ренесес остаје на клупи Албе

Фото: Н.Параушић

Међутим, 73-годишњи Гарсија Ренесес неће сам обављати ту функцију јер је клуб досадашњег помоћника Исраела Гонсалеса унапредио у другог главног тренера.

Гонсалес је потписао двогодишњи уговор.

"Осећам се веома угодно у Алби, идентификујем се са програмом и са људима у клубу. Радујем се што ћу радити са играчима сваког дана како бих извукао максимум из њих", рекао је Гарсија Ренесес.

Кошаркаши Албе би припреме за наредну сезону требало да почну следеће недеље.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Француска урадила

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Француска урадила

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.

19. 05. 2025. у 09:25

Коментари (0)

ПУКО ЈОЈ ФИЛМ! Ана Ивановић хоће да се што пре разведе од Бастијана Швајнштајгера, ово су најновије вести!