ДИВАЦ НАКОН ОСТАВКЕ: Била је привилегија и част

Марко Паунић
Марко Паунић

15. 08. 2020. у 12:58

ДОСАДАШЊИ генерални менаџер Сакрамента Владе Дивац рекао је данас да је била част и привилегија обављати ту функцију и истакао да ће Кингси увек имати посебно место у његовом срцу.

ДИВАЦ НАКОН ОСТАВКЕ: Била је привилегија и част

Фото: АП

"Била ми је част и привилегија да радим као генерални менаџер Кингса. Желим да захвалим Вивеку (Ранадиву) на шанси, као и невероватним колегама са којима сам радио током мандата. Сакраменто и Кингси ће увек имати посебно место у мом срцу и желим им све најбоље у будућности", навео је Дивац.

Легендарни српски кошаркаш поднео је оставку на функцију генералног менаџера Кингса након што се тај клуб и 14. сезону заредом није пласирао у плеј-оф НБА лиге. Дивац је на тој функцији био од августа 2015. године.

"Ово је била тешка одлука, али верујемо да је то најбољи пут како би се створио победнички тим какав заслужују наши навијачи", рекао је први човек Кингса Ранадив.

Он је захвалио Дивцу на посвећености и напорном раду, на терену и ван њега.

"Он ће увек бити део породице Кингса", истакао је Ранадив.

Дивца ће привремено на функцији генералног менаџера заменити Џо Думарс.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИЛОЈЕВИЋЕВА ЗВЕЗДА НА НАЈТЕЖЕМ ИСПИТУ ДО САДА: „Црвено-бели“ морају пронаћи начин да зауставе перфектну Брагу!

МИЛОЈЕВИЋЕВА ЗВЕЗДА НА НАЈТЕЖЕМ ИСПИТУ ДО САДА: „Црвено-бели“ морају пронаћи начин да зауставе перфектну Брагу!

Брага у четвртак од 21.00 дочекује Црвену звезду на стадиону “Муниципал де Брага” у оквиру трећег кола Лиге Европе, са јасним циљем – да настави стопроцентан низ у Европи. Док Португалци блистају на међународној сцени, београдски црвено-бели у Португал стижу под притиском, са само једним освојеним бодом и озбиљном потребом да преокрену лошу форму ван "Маракане".

23. 10. 2025. у 07:00

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!

Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.

23. 10. 2025. у 14:39

Коментари (1)

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!