ХАЛЕ ПРАЗНЕ ПОЛА СЕЗОНЕ: Турска лига без навијача
ТУРСКА кошаркашка лига званично је потврдила да ће прва половина националног шампионата у сезони 2020/2021. бити одиграна без присуства публике.
Илустрација спорт Фото Dephositos
Прво коло заказано је за 3. октобар.
Претходна сезона прекинута је у марту због пандемије вируса корона, а челници Кошаркашког савеза Турске 11. маја су донели одлуку да лига неће бити настављена.
Није проглашен шампион у тренутку када је на првом месту био Анадолу Ефес, који је био и убдљиво најбољи тим у Евролиги до суспензије такмичења.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Белорусија ово није очекивала (ВИДЕО)
28. 12. 2025. у 22:35
ПАРТИЗАН ЧЕКА БАШ ТЕЖАК ЗАДАТАК: Валенсија је јака, не губи код куће!
28. 12. 2025. у 22:05
СПЕКТАКЛ У БЕРГАМУ: Да ли ће "Богиња провинције" прекинути црни низ или ће Интер седми пут заредом савладати регионалног ривала?
У јеку још једне изузетно тесне трке за Скудето, Интер наставља поход ка повратку на трон Серије А, а последњи испит у 2025. години чека их у Бергаму, где ће од 20.45 на "Гевис стадиону" гостовати Аталанти.
28. 12. 2025. у 07:20
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Белорусија ово није очекивала (ВИДЕО)
Најновије вести из Белорусије су прилично неочекиване.
28. 12. 2025. у 22:35
КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: "Велики и добри наш!"
ГЛУМИЦА Драгана Мићаловић дирнула је пратиоце објавом на друштвеним мрежама, где је поделила емотиван снимак легендарног глумца Аљоше Вучковића из позоришта. На видеу се види како глумац пева на сцени.
28. 12. 2025. у 08:48
Коментари (0)