НИШТА ОД ФИНАЛА ГЛОРИЈА КУПА: Звезда отказала утакмицу са Ефесом

Часлав Вуковић

12. 09. 2020. у 15:01

КОШАРКАШИ Црвене звезде требали су у недељу да одемере снаге са Ефесом у финалу Глорија купа.

НИШТА ОД ФИНАЛА ГЛОРИЈА КУПА: Звезда отказала утакмицу са Ефесом

ФОТО: КК Црвена звезда

Ипак, тај меч се неће одиграти ради предострожности, јер је у екипи Галатасараја у петак установљено присуство вируса корона.

Још раније су се осим Галатасараја са турнира повукли Фенербахче и Турк Телеком.

- Према договору два клуба, утакмца Црвена звзда - Анадолу Ефес ипак се неће играти у недељу због здравствене предострожности. Хвала Ефесу и организаторима Глорија купа на максималној коректности. Црвено-бели се у понедељак враћају у Београд - објавио је клуб са Малог Калемегдана на Твитер налогу.

Подсетимо, Звезда је на овом турниру одиграла два меча и убедљиво је савладала Турк Телеком и Пинар Каршијаку.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОРЕЋЕ НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.

02. 12. 2025. у 07:30

ЗАПАД У ШОКУ! Цела Русија слави, ово је чекала од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Цела Русија слави, ово је чекала од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.

02. 12. 2025. у 14:58

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (1)

ЗАПАД У ШОКУ! Цела Русија слави, ово је чекала од 2022!