ПЕТИ ТРИЈУМФ ЦРВЕНО-БЕЛИХ: Звезда не зна за пораз у припремном периоду
КОШАРКАШИ Црвене звезде МТС забележили су и пету победу у припремном периоду.
Фото: КК Црвена звезда
После Меге, ФМП, Турк телекома и Каршијаке, јуче су у Лакташима савладали Игокеу са 72:61 (19:25, 21:6, 17:13, 14:18).
Црвено-бели се захваљују домаћину на гостопримству, наглашавајући да је ово била сјајна провера пред старт нове сезоне.
Ц. ЗВЕЗДА: Хол 10, Волден 15, Лојд 4, Ускоковић, Давидовац 10, Лазић 4, Рот 8 (5ск), Раданов 2, Добрић 4, Јагодић-Курдиџа 6, Симанић, Кузмић 8 (9 ск).
У Игокеи најефикаснији је био Американац Кармајкл са 13 поена, а бивши центар Звезде Никола Јовановић убацио је осам кошева.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ВОЈИНОВИЋ О РАТУ САОПШТЕЊИМА “ВЕЧИТИХ РИВАЛА”: АБА је у интересу кошарке, то ће победити
14. 09. 2020. у 16:50
РАТ САОПШТЕЊИМА ВЕЧИТИХ: Партизан жели у Лозану, Звезда нагиње ка Загребу
12. 09. 2020. у 22:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу
После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.
23. 06. 2026. у 06:30
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)