НОВИ ПОТПИС У ЗВЕЗДИ: Кузмић продужио уговор са црвено-белима
КОШАКРАШ Црвене звезде Огњен Кузмић продужио је данас уговор са црвено-белима до 2023. године.

ФОТО: АП
То знаћи да ће играч родом из Добоја ће по његовом исктеку моћи да се подичи да је у клубу са Малог Калемегдана провео пуних пет година.
Овај 214 центиметара високи кошаркаш се након епизода у Реал Мадриду и Панатинаикосу вратио у Звезду где је пружао најбоље партије у каријери.
Пред прочетак прошле сезоне доживео је тешку саобраћајну несрећу, али је успео да се опорави и врати на терен.
- Останак и продужење уговора и верности Црвеној звезди је за мене била лака одлука у сваком погледу. Мало ко би стао, веровао у мене и помогао ми на све начине, након свега што ми се десило и што сам оставио иза себе у претходном периоду као што је то урадила Црвена звезда. Зато наредну сезону видим као прилику за ново доказивање, прилику да помогнем тиму и вратим на терену клубу и навијачима за све јер су били уз мене када ми је било најтеже и показали да смо заиста велика породица. Зато ћу дати све што могу да помогнем Црвеној звезди да покушамо да освајамо нове трофеје и радујемо се великим утакмицама - закључио је Кузмић за клупски сајт.
Подсетимо, Звезда нову сезону почиње утакмицом против Фенербахчеа у Истанбулу, у оквиру првог кола Евролиге.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо

ЗВЕЗДА УБЕДЉИВА У ЧАЧКУ: Црвено-бели предвођени Лојдом и Волденом срушили Борац
26. 09. 2020. у 21:24

КАКВА ДРАМА У ИТАЛИЈИ: Борба за титулу ће се водити до последњег минута!
Након прошлонедељеног ремија Наполија и Ђенове (1:1), борба за титулу се додатно закувала. Предност Наполитанаца у односу на Интер је сада само један поен и сигурно је да ће бити изузетно занимљиво у последња два кола.
18. 05. 2025. у 07:30

ПУКО ЈОЈ ФИЛМ! Ана Ивановић хоће да се што пре разведе од Бастијана Швајнштајгера, ово су најновије вести!
"Ана Ивановић и Бастијан Швајнштајгер се раздводе". Тако су јављали многи медији, након почетне информације у немачком Билду како славни спортски пар више не живи заједно. Потом се чинило да ствари нису тако црне, али... Заправо, баш јесу.
18. 05. 2025. у 15:38

САМО 5 ЗЕМАЉА: Ко је све гласао за Србију и како - максималних 12 од комшија (ФОТО)
ПОСЛЕ завршеног финала "Евровизије 2025", на званичном сајту престижног музичког такмичења објављено је и како су гласале земље учеснице у полуфиналима.
18. 05. 2025. у 11:34
Коментари (0)