ШЋЕПАНОВИЋ: Нико не може да прети Униксу у Казању!

Александар Илић
Александар Илић

13. 10. 2020. у 13:15

ТРЕНЕР кошаркаша Партизана Владо Шћепановић рекао је да нико не може да прети Униксу на домаћем терену, али да његов тим у Казањ иде са идејом и жељом за тријумфом.

ШЋЕПАНОВИЋ: Нико не може да прети Униксу у Казању!

Фото: Н. Параушић

Црно-бели ће сутра од 18 сати играти са домаћим тимом у трећем колу Еврокупа.

"Никада није лако када идете у Русију и играте после напорног пута и свега што тај пут носи. Нико не може да прети Униксу у Казању, али ми идемо са неком нашом идејом и жељом. Игре на утакмицама против Хувентуда и Венеције нам дају за право да можемо бити оптимисти. Оно што тражим од својих играча је да дају максимум у овом моменту, а за шта ће тај максимум бити довољан, видећемо у среду. Колико енергетски више будемо у утакмици, толико ће нам шансе за тријумф бити веће", истакао је Шћепановић за клупски сајт.

Обе екипе улазе са по једном победом и једним поразом, а капитен Новица Величковић истиче да тим у Казањ не долази са белом заставом.

"Уникс је један од тимова који претендују на сам врх Еврокупа. У последњих 10-15 година се константно налазе међу четири најбоље екипе у Русији. Са Џамаром Смитом сам играо у Бамбергу, он им је најбољи стрелац, сјајан играч. Очекује нас тешко гостовање после тешког пута, али не идемо са белом заставом. Пробаћемо да пружимо што бољу партију и да победимо", поручио је Величковић.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈОКИЋ РЕДОВНО ДОМИНИРА ПРОТИВ САКРАМЕНТА: Кингси постају омиљени противник најбољем кошаркашу данашњице

ЈОКИЋ РЕДОВНО ДОМИНИРА ПРОТИВ САКРАМЕНТА: Кингси постају омиљени противник најбољем кошаркашу данашњице

СРБИН је невероватно отворио сезону, а ново доминанто издање најбољег кошаркаша света очекујемо на вечерашњем сусрету Денвера и Сакрамента који се састају у "Голден 1 центру" пет сати после поноћи.

11. 11. 2025. у 13:00

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

ЈЕЗИВО: Хаг донео монструозну одлуку о генералу Младићу