ОТПАО ФИЛИПОВСКИ: Миљеник "Гробара" близу клубе Партизана

Александар Илић
Александар Илић

31. 10. 2020. у 11:11

ЦРНО-бели налазе се у потрази за новим шефом стручног штаба након што су решили дужности Влада Шћепановића.

ОТПАО ФИЛИПОВСКИ: Миљеник Гробара близу клубе Партизана

ФОТО: КК Партизан

Претходних дана највише се спомињало име Саша Филиповског, међутим према најновијим информацијама Џикић је близу повратка међу црно-беле.

Орацио Каучи, некадашњи новинар Спортанда, потврдио је писање грчког новинара Христоса Харпидиса који је навео да је Џиле близу Партизана.

Џикић, који има 49 година, водио је Партизан у сезони 2016/2017, а на почетку каријере био је помоћни тренер у црно-белима (од 1999. до 2005).

Претходне сезоне водио је Естудијантес, а тренутно је без тренерског посла.

(Б92) 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АКО ДОБИЈЕМ МАКСИМАЛУ КУПИЋУ ТИ БМВ! Нестварне кладионичарске приче Милана Ђурице (ВИДЕО)

АКО ДОБИЈЕМ МАКСИМАЛУ КУПИЋУ ТИ БМВ! Нестварне кладионичарске приче Милана Ђурице (ВИДЕО)

"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.

30. 06. 2025. у 14:00

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

Коментари (1)

СТИХОВИ КОЈИ СЕ ПАМТЕ: Књижевно вече са Небојшом Миловановићем у Фондацији Mozzart „Поезија жива” по други пут очарала публику