ПРИМОРСКА ПРЕГАЖЕНА У ЗАГРЕБУ: Цибона славила против тима из Копра 41 разлике
КОШАКРАШИ Цибоне победили су на свом паркету Приморску са 91:50, у петом колу АБА лиге.
ФОТО: АБА лига/КК Цибона/Жељко Баксај
Ако је тим из Копра прошле сезоне био најпријатније изненађење првог дела сезоне, ове је сигурно најслабији.
То је било и очекивано с обзиром на то да словеначки клуб има доста проблема са финансијама.
Загрепчани су успели да упишу други везани тријумф, након што су у прошлом колу победики још један тим из Словеније - екипу Крке.
У победничком тиму се највише истакао Јосип Билиноцац који је постигао 21 поен, њега су пратили Ловро Гњидић и Крешимир Радовчић са по 11. На другој страни се највише истакао Урбан Дурник са 13 поена, док су Јуриј Мацура и Ерјон Кастратити уписали по 12.
Цибона сада има учинак 2-3, а Приморска 0-5.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ ОСТОЈА МИЈАИЛОВИЋ: Сви који желе да Партизана нема џабе се радују
01. 11. 2020. у 17:37
ОБРАДОВИЋ ПРЕД КРКУ: Треба схватити утакмицу озбиљно, јер могу сваког да изненаде
01. 11. 2020. у 15:37
"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу
БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.
02. 12. 2025. у 07:30
"ГДЕ ЈЕ САД ОНА МАЛА?!" Србија победила Шпанију на Светском првенству, а ево шта су српске рукометашице потом урадиле у свлачионици (ВИДЕО)
Србија и Шпанија пружиле су истински рукометни спектакл на рукометном првенству света за жене, а наше девојке су и те како умеле да прославе велики подвиг.
02. 12. 2025. у 19:33
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)