МАРИНА МАЉКОВИЋ: Победа за све у Србији који се боре са короном
СЕЛЕКТОРКА женске кошаркашке репрезентације Марина Маљковић победу против Турске посветила је свим људима у Србији који се боре са корона вирусом.
Фото: Н.Параушић
Кошаркашице Србије вечерас су у Истанбулу у квалификацијама за Европско првенство победиле домаћу селекције 83:76 после велике борбе и два продужетка, чиме су избориле пласман на шампионат Европе 2021.године.
- Заиста не бих трошила речи на кошарку, осећам потребу да кажем оно што ми је на срцу. Ову победу посвећујем свима у Србији који се боре са овом болешћу, са свиме што се дешава у целом свету, па и код нас, свим здравственим радницима. Велики број њих ми је пустио поруку, честитају", рекла је Маљковић за сајт КСС.
Она је честитала својим играчицама на јуначкој победи, а Американки Ивон Андерсон пожелала је добродошлицу.
- Примила сам и једну посебну поруку од мојих пријатеља који леже у „Арени“ болесни, да су гледали ове наше две утакмице. Наравно, да су се, колико је то могуће и боље осећали. Морам да честитам својим кошаркашицама на јуначкој победи. Ово је заиста, после два продужетка, била јуначка победа. Од прве до последње. И да искористим прилику да кажем: Ивон, добродошла у Србију", закључила је Маљковић.
Препоручујемо
СРПКИЊЕ СПРЕМНЕ ЗА КВАЛИФИКАЦИОНЕ МЕЧЕВЕ: У тиму и Американка Ивон Андерсон
09. 11. 2020. у 16:37
СРБИЈА НА ЕВРОПСКОМ ПРВЕНСТВУ: "Лавице" савладале Турску након два продужетка!
14. 11. 2020. у 18:19
РАСИСТИЧКЕ УВРЕДЕ МИЛИЦЕ ДАБОВИЋ: Зар за Србију да игра Американка и то црнкиња?!
13. 11. 2020. у 16:22
"КЕЦ" НА БАЛАИДОСУ: Победа враћа Селту на место које води у Европу идуће сезоне
СЕЛТА и Осасуна отварају 23. коло Ла Лиге дуелом у Вигу пред пуним трибинама "Балаидоса" (21.00), где домаћин тражи повратак на победнички колосек и останак у борби за Европу.
06. 02. 2026. у 07:30
РУСИЈА У ШОКУ: Овоме се није надала! Ево шта су Енглези управо урадили Русима!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Енглеске. И то баш на почетку великог догађаја, а од данс је у току спектакл - Зимске олимпијске игре 2026.
06. 02. 2026. у 17:00
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (1)