БОГАТСТВО ЗА СРПСКОГ ВУНДЕРКИНДА: Ево колико ће Покушевски зарађивати у најјачој лиги на свету
АЛЕКСЕЈ Покушевски је био 17. пик на овогодишњем драфту, а Оклахома Сити Тандер је драфтовао два пика да би се докопао права на српског кошаркаша.

ФОТО: ЕПА
Он је тренутно члан Олимпијакоса и не зна се да ли ће одмах отићи у НБА, али ако оде у руки сезони ће зарадити 3 милиона долара.
У прве две сезоне би гарантовано добио 6 милиона долара, али уколико би Тандер активирао опцију за наредне две године, Покушевски би добио 14,3 милиона долара, преноси "Мондо".
Уколико би Покушевски одмах отишао у НБА Олимпијакос би добио откуп од 750.000 долара.
Ипак, питање је да ли ће Покушевски одмах отићи у НБА. Иако Тандер има озбиљне планове за младог Србина, могуће је да ће он ипак одлучити да остане у Грчкој још сезону или две како би додатно ппорадио на свом телу и добио минутажу у Евролиги.

ОБОЈЕ ЖЕЛЕ У ЛИГУ ШАМПИОНА: Астон вила је јури преко Премијер лиге, док "певци" одмарају екипу за финале Лиге Европе
ЗНА се коме је шта потребно у обрачуну Астон виле и Тотенхема који укрштају копља на "Вила парку" од 20.30.
16. 05. 2025. у 07:35

"ТАЈ ЧОВЕК МИ ЈЕ УНИШТИО ДЕО ЖИВОТА!" Горан Иванишевић се појавио у Београду
Некада врхунски тенисер а сада тренер, Горан Иванишевић, дошао је у Београд.
15. 05. 2025. у 19:00

"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
16. 05. 2025. у 13:39
Коментари (0)