ОБРАДОВИЋ: Морамо да вратимо екипу психички и физички, лоше смо бранили блокаде

Часлав Вуковић

15. 12. 2020. у 21:52

КОШАРКАШИ Црвене звезде поражени су од Албе 90:84 на свом паркету у 14. колу Евролиге. Утиске после утакмице изнео је тренер црвено-белих Саша Обрадовић.

ОБРАДОВИЋ: Морамо да вратимо екипу психички и физички, лоше смо бранили блокаде

ФОТО: ЕПА

Клуб са Малог Калемегдана је доживео 10 пораз, а пети узастопни у елитном такмичењу.

- Објективно, сваки пораз узима мало добрих одлука. Узима данак несигурности, у неким моментима без икаквог разлога нисмо доносили одлуке, у другом тренутку кроз неке одбране нисмо налазили решење. Наравно, основно је да се вратимо, да видимо где смо грешили и да вратимо екипу физички и психички из тренутног стања - рекао је Обрадовић.

Нема дилему стратег Звезде шта јебило пресудно на овом мечу.

- Одлучиле су тројке Албе, одбрана блокада је била лоша. Лоше смо "читали" ситуације њиховим најбољим шутерима - закључио је Обрадовић.

Црвено-бели у петак дочекују Валенсију.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДЕО ЗАПАДА У НЕВЕРИЦИ: Откривено шта је Мађарска управо урадила за Русију

ДЕО ЗАПАДА У НЕВЕРИЦИ: Откривено шта је Мађарска управо урадила за Русију

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, углавном била скрајнута у међународном спорту. И то услед бројних санкција руским спортистима, било да се ради о екипној или појединачној конкуренцији. У појединачној је, истина, било и неких "попуста", под условом да постоји пристанак да се наступа као "неутрални" спортиста. Али, изгледа да су дошла нека друга времена.

17. 03. 2025. у 12:26

Коментари (3)

СТИГАО НОВИ ЈУСЕИН БОЛТ! Има 17 година и управо је запањио цео свет како трчи (ВИДЕО)