ВЕЛИЧКОВИЋ О ТОП16 ФАЗИ: Неће бити лако, без права на кикс
КАПИТЕН кошаркаша Партизана Новица Величковић рекао је данас да његовој екипи неће бити лако у Топ16 фази Еврокупа.

FOTO: М. Вукадиновић
"Сваки кикс у Топ16 фази те води ван проласка даље. Данас буквално сви играју кошарку, имају респектабилне играче. Сигурно је да неће бити лагано, али треба храбро ући у све то и да гледамо да прођемо", рекао је Величковић за ТВ Партизан.
Партизан ће у другој фази Еврокупа играти у групи са Локомотивом, Трентом и Паризом.
"Пробаћемо да прођемо даље, то је једино што треба да гледамо. Било би лепше да има људи у хали, да је пуно, домаћи терен... Да је пуно вероватно не бих бринуо за пролаз даље. Распоред нам је тежак, треба се концентрисати, одмарати", казао је Величковић.
Препоручујемо

ПАРТИЗАН ЧЕКА РИВАЛЕ: Ево са ким би црно-бели могли да играју у Топ 16 фази Еврокупа
16. 12. 2020. у 09:26

ПАРТИЗАН ПАО У ФРАНЦУСКОЈ: Скраб у последњој секунди донео победу Буржу
15. 12. 2020. у 20:12 >> 22:28

БРАЗИЛ ВЕЋ ИМА ЈЕДНОГ ЧЕТВРТФИНАЛИСТУ: Палмеирас је боqе пласиран у Серији А, али не иде му у последње време против Ботафога
У свебразилском дербију осмине финала светског клупског првенства састаће се Палмеирас и Ботафого.
28. 06. 2025. у 08:00 >> 23:04

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)