ОБРАДОВИЋ ПОСЛЕ РУСКИХ -29: Пребили су нас, срамота ме је

РЕЗУЛТАТСКУ катастрофу доживела је Црвена звезда на гостовању Зениту, а тренер црвено-белих Саша Обрадовић истиче да га је срамота због дешавања у Сибур Арени.

ОБРАДОВИЋ ПОСЛЕ РУСКИХ -29: Пребили су нас, срамота ме је

EPA-EFE/Anatoly Maltsev

- За мене лично је мало срамота како смо изгубили данас. Не причамо о одбрани и квалитету.

Пребили су нас од почетка, а наша реакција није била добра. Били су чвршћи, више су се борили, а ми смо само мало одговорили у другој четвртини, али то није било довољно.

Зенит је заслужио да победи и честитам им - рекао је Обрадовић.

На питање руских новинара шта је рекао играчима после утакмице, одговорио је кратко:
- То је за свлачионицу.

Црвена звезда после вечерашњег неуспеха има скор 5-11, а наредни меч играће у недељу против Игокее у Лакташима, а годину завршава против Панатинаикоса у Пиониру 30. децембра.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.

19. 06. 2026. у 07:02

Коментари (6)

УЖАСНА ВЕСТ СА ФРОНТА: Терористичке методе Украјине се настављају