ЗВАНИЧНО: Растали се Црвена звезда и Саша Обрадовић

Часлав Вуковић

24. 12. 2020. у 21:00

КОШАРКАШКИ клуб Црвена звезда објавила је на сајту да се растала са досадашњим тренером Сашом Обрадовићем.

ЗВАНИЧНО: Растали се Црвена звезда и Саша Обрадовић

Фото: АБА лига

Играчку легенду тима са Малог Калемегдана на клупи ће заменити љубимац навијача Дејан Радоњић.

Обрадовић није успео да се избори са притиском који изискује рад у Звезди. У АБА лиги екипи није ишло лоше, пошто Звезда има скор 9-1, али је серија лоших резултата у Евролиги условила оваквима расплетом (5-11).

Саопштење клуба са Малог Калемегдана преносимо у целости:

- КК Црвена звезда обавештава јавност да је дана 24.12.2020. године споразумно раскинут уговор са првим тренером Сашом Обрадовићем, као и стручним штабом првог тима.

КК Црвена звезда овом приликом захваљује се Саши Обрадовићу на огромном труду, раду и великом професионализму који је показао током свог боравка у Црвеној звезди и жели му много успеха у даљем професионалном раду и каријери.

Клуб се са Сашом Обрадовићем, растао у најбољим односима како и приличи када је у питању играчка легенда клуба и човек који је оставио неизбрисив траг у историји КК Црвена звезда.

О даљим корацима и именовању новог тренера клуб ће се накнадно огласити званичним саопштењем.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.

15. 04. 2026. у 07:15

Мајкл Џордан у неверици због Србина: Ево шта је сад урадио Никола Јокић

Мајкл Џордан у неверици због Србина: Ево шта је сад урадио Никола Јокић

Никола Јокић бриљира на НБА паркетима, другу годину заредом је обезбедио да заврши лигашки део сезоне са трипл-дабл просеком у статистици, а америчка јавност као да се тек сада упознаје - колико је нестваран српски кошаркаш.

20. 04. 2026. у 19:45

Коментари (3)

Био је њена велика љубав: Весна је овај хит посветила познатом певачу