ТРЕЋА СРЕЋА: Партизан враћа крилног центра?

Оља Мркић

08. 01. 2021. у 12:36

ЛЕТОС су га отпустили, а сада би да обнове сарадњу с њим.

ТРЕЋА СРЕЋА: Партизан враћа крилног центра?

Фото: Н.Параушић

Стефан Бирчевић могао би по трећи пут да обуче дрес Партизана за који је претходно наступао у сезони 2016/17 и у крњој 2019/20 која је прекинута због короне.

По одласку из Партизана све је бил одоговрено да заигра за чачански Борац, али потписао је уговор за јапанску Хирошима Драгонфлајс.

Пошто се ситуација са корона вирусом у далекоисточној земљи отима контроли, тамошње власти су прогласиле локаут, Бирчевић одлазак у Хирошиму оложен је за најмање месец дана.

Бирчевић је са црно-белима освојои Суперкуп АБа лиге и Куп Радивоја Кораћа. са репрезентацијом Србије има по једно сребро са ОИ, Светског купа и Евробаскета, као и злато са Универзијаде.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈОКИЋ РЕДОВНО ДОМИНИРА ПРОТИВ САКРАМЕНТА: Кингси постају омиљени противник најбољем кошаркашу данашњице

ЈОКИЋ РЕДОВНО ДОМИНИРА ПРОТИВ САКРАМЕНТА: Кингси постају омиљени противник најбољем кошаркашу данашњице

СРБИН је невероватно отворио сезону, а ново доминанто издање најбољег кошаркаша света очекујемо на вечерашњем сусрету Денвера и Сакрамента који се састају у "Голден 1 центру" пет сати после поноћи.

11. 11. 2025. у 13:00

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

ПРИРОДА, ХАРМОНИЈА И БОГАТСТВО УКУСА ЈЕДИНОГ ПРАВОГ