СКУПО ГА КОШТАО НАПАД НА СУДИЈУ: Евролига казнила Тринкијерија (ВИДЕО)
ЧЕЛНИЦИ Евролиге изрекли су казну од 3.500 евра тренеру Бајерна из Минхена Андреи Тринкијерију због непримереног понашања према судији Игору Драгојевићу у прошлом колу елитног кошаркашког такмичења.
Фото: EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS
Бивши стратег Партизана није био задовољан одлуком црогорског арбитра на утакмици Олимпијакоса и Бајерна која је одиграна у Пиреју.
Италијански стручњак је сматрао да је Пол Зипсер фаулиран у последњем нападу свог тима који је јурио победу или макар изједначење којим би изборио продужетак.
У саопштењу је наведено да је Тринкијери исказао мањак поштовања према судији на том сусрету.
Подсетимо, Бајерн је тај меч изгубио са 84:82 и тренутно се налазе на шестом месту Евролиге са учинком 11-7, док је скор грчког клуба 9-8.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ЛОНЧАР ОПТИМИСТА: Партизан поседују квалитет за много веће резултате
12. 01. 2021. у 14:23
ИЗ ПРЕКШАЈНОГ СУДА ПОТВРДИЛИ: Бодирога није привођен, али следи казна
12. 01. 2021. у 13:06
ПОЛИЦИЈА ЗАУСТАВИЛА БОДИРОГУ: Легендарни кошаркаш ухваћен у брзој вожњи
12. 01. 2021. у 12:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
СТИГЛИ БАГЕРИ НА МАРАКАНУ: Почело је! (ВИДЕО)
Најновије вести из Црвене звезде тичу се - важних инфраструктурних радова.
01. 06. 2026. у 14:58
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)