ЈАСИКЕВИЧИЈУС: Нисам у потпуноси задовољан, али увек је добро кад се из Београда оде са победом

Часлав Вуковић

22. 01. 2021. у 22:25

КОШАРКАШИ Барселоне победили су Црвену звезду са 72:60 у Београд у 21. колу Евролиге. Тренер Каталанаца Шаринас Јасикевичијус није у потпуности задовољан представом његових играча.

ЈАСИКЕВИЧИЈУС: Нисам у потпуноси задовољан, али увек је добро кад се из Београда оде са победом

Фото: EPA-EFE/YURI KOCHETKOV

Црвено-бели су у другој четвртини правили доста проблема фаворизованом ривалу.

- Нисам претерано задовољан. На моменте смо били добри у одбрани, али онда бисмо се опуштали. То се дешавало у другој и последњој четвртини. Ми не желимо да будемо такав тим, већ неко ко игра смирено и стабилно све време. Али, сваки пут када из Београда одете с победом у рукама морате да будете задовољни - рекао је Јасикевичијус.

Учинак Барселоне после нове победе у Евролиги је 15-6, а Звезде 7-14.

Запратите Новости спорт на Фејсубку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

Коментари (0)

СТИХОВИ КОЈИ СЕ ПАМТЕ: Књижевно вече са Небојшом Миловановићем у Фондацији Mozzart „Поезија жива” по други пут очарала публику