АТАМАН НЕЗАДОВОЉАН: Добро смо играли све до последњих пет минута

Александар Илић
Александар Илић

26. 01. 2021. у 19:59

КОШАРКАШИ Црвене звезде поражени су убедљиво од Ефеса у Истанбулу резултатом 86:72.

АТАМАН НЕЗАДОВОЉАН: Добро смо играли све до последњих пет минута

ФОТО: ЕПА

Кошаркаши домаћег тима контролисали су игру током целог меча, имали предност и 23 поена. 

Након меча Ергин Атаман анализирао је меч, био је задовољан победом, али не и игром у последњих 5 минута меча. 

“Играли смо добру кошарку вечерас, посебно у првом полувремену које је било готово перфектно. Такође и у трећој четвртини, све до последњих 5 минута када смо престали да играмо. То није добро, али без обзира на то била је чиста победа са убедљивом разликом. Играли смо добру одбрану, били агресивни на обе стране терена” рекао је Атаман после меча.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: Легенде освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна

НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: "Легенде" освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна

ЈЕДАН од мање занимљивијих мечева другог кола Лиге шампиона биће одигран на Кипру где ће дебитант Пафос дочекати шестоструког првака Европе, Бајерн из Минхена (21.00).

30. 09. 2025. у 07:30

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.

30. 09. 2025. у 12:50

Коментари (0)

Озонски омотач – невидљиви штит наше планете