ПОРАЖАВАЈУЋА СТАТИСТИКА РАСЕЛА ВЕСТБРУКА: Постигао 163 поена из 163 покушаја

Александар Илић
Александар Илић

27. 01. 2021. у 20:04

ОЧЕКИВАО је Вашингтон знатно више од Расела Вестбрука.

ПОРАЖАВАЈУЋА СТАТИСТИКА РАСЕЛА ВЕСТБРУКА: Постигао 163 поена из 163 покушаја

Расел Вестбрук фото: AP/Steve Dykes

Иако експлозивни плеј бележи 18.1 поен, 9.7 скокова и 10.2 асистенције по мечу, учинак му је никада није слабији. Мање поена у просеку је постизао само у своје прве две сезоне у НБА лиги.

Још више брине његов процентуални учинак. Из игре има 37,4%, за три 30%, док слободна бацања погађа три од пет у просеку.

Индекс корисности му је 12,3, док је кроз каријеру просечни био 23,4 заиста мало.

Занимљив је и податак који каже да је Вестбрук ове сезоне постигао 163 поена из 163 шута ка кошу ривала.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за "непријатеља Украјине", а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

Помало невероватне вести стижу из Русије и Украјине, а тичу се српског спорта, односно спортиста и спортских радника.

23. 02. 2025. у 18:26

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

МА, КАКВА НБА ЛИГА, ХОЋУ ДА ИГРАМ У СРБИЈИ! Звезда Русије изненадила многе