ФРАНЦУЗУ ПРИЈА КАУНАС: Ловерњ у Жалгирсу до 2023. године

Марко Паунић
Марко Паунић

28. 01. 2021. у 13:16

ФРАНЦУСКИ кошаркаш Жофри Ловерњ остаће играч Жалгириса до 2023. године, саопштио је данас литвански клуб.

ФРАНЦУЗУ ПРИЈА КАУНАС: Ловерњ у Жалгирсу до 2023. године

ФОТО: Н. Параушић

Како се наводи, две стране су договориле продужење сарадње до лета 2023. године.

Бивши крилни центар Партизана и Фенербахчеа у литванску екипу стигао је прошлог лета и постао је важан део тима.

Био је стартер на свакој утакмици у Евролиги ове сезоне, просечно игра 21 минут и бележи 11,6 поена, 5,8 скокова и 1,5 асистенција.

Жалгирис тренутно има скор од 13 победа и девет пораза и држи шесто место на табели Евролиге.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!

НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!

НЕВЕРОВАТНУ сезону игра најбољи кошаркаш данашњице, а ново сјајно издање очекујемо на вечерашњем мечу Нагетса и Маверикса који се састају у "Американ ерлајнс центру" два сата после поноћи.

23. 12. 2025. у 14:30

РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ! Владимир Путин издао наређење

"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.

24. 12. 2025. у 19:50

Коментари (0)

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Летонија урадила