ГЛАСАЈТЕ ЗА СРБЕ: Почео избор играча за Ол стар викенд
Почело је гласање за учеснике НБА Ол-стар утакмице, које ће се одиграти у фебруару.
Tanjug/AP
Током периода гласања, које траје до 16. фебруара, навијачи могу гласати по једном сваког дана или преко НБА апликације.
Гласање преко сајта је на овом линку.
Пет пута током гласанја, фанови ће имати прилику да дају дупли глас, односно да гласају два пута у току дана: 30. јануара, 2, 4, 13. и 16. фебруара. Пресек гласања је 4. и 11. фебруара.
Онлајн гласање ће чинити 50 одсто гласова, док ће преосталих 50 одсто дати актуелни играчи и медијска комисија.
Ол-стар викенд на програму је од 12. до 14. фебруара у Индијанаполису, а централни догађај биће 73. Ол-стар утакмица у НБА историји.
Србија у НБА лиги има шест представника: Николу Јокића, Немању Бјелицу, Богдана Богдановића, Бобана Марјановића, Алексеја Покушевског и Алена Смаилагића.
Препоручујемо
ПОРАЗ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ: Имају за чиме да жале црвено-бели, Асвел заслужено славио у неизвесној завршници!
29. 01. 2021. у 20:15 >> 22:31
КОКОШКОВ ПРАТИ ЖЕЉКОВЕ СТОПЕ Свака сличност са Обрадовићем није нимало случајна
29. 01. 2021. у 18:29
ТРИНКИЈЕРИ ПРОНАШАО РЕЦЕПТ ЗА МИЛУТИНОВА Евролига му помрсила планове (ВИДЕО)
29. 01. 2021. у 18:03
РЕАЛ У ПРОБЛЕМУ, СЕЛТА САЊА НОВИ УДАРАЦ: "Небескоплави" јуре дуплу победу над Мадриђанима!
"КРАЉЕВИЋИ" долазе у Виго после два узастопна лигашка пораза, док је Селта у серији победа и верује да на "Балаидосу" (21.00) може поново да изненади великог ривала као што је учинила у првом делу сезоне (2:0).
06. 03. 2026. у 07:00
ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА! Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције Русима" уплетени су и Иран, али и Сједињене Америчке Државе и Израел који су Иранце напали, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе.
05. 03. 2026. у 12:19
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)