У ПАРТИЗАНОВОЈ ГРУПИ ВИШЕ НЕМА НЕПОРАЖЕНИХ: Тренто се реванширао Метрополитану
У Партизановој групи више нема екипа које нису осетиле горчину пораза након што су кошаркаши Трента победили Метрполоитан на свом паркету у 4. колу Еврокупа са 67:57.

Фото: Архива Новости
Много тога се сада компликује у групи у којој се налазе црно-бели. Француска екипа је сада на учинку 3-1, док је скор италијанског састава 2-2. Партизан и Локомотива имају идентичан учинак 1-2.
Добра игра у другој и четвртој четвртини је омогућила Тренту да дође до важног тријумфа у борби за четвртфинале другог по квалитету европског кошаркашког тамичења.
Оно што је такође добро за тим Никола Бриензе је то да имају бољи скор од чете Јура Здовца која је у првом мечу ових ривала славила са 92:86 после продужетка.
Најефикаснији у екипи Трента био је Лук Меј са 15 поена, док су Џереми Морган, Џекори Вилијамс и Гери Браун постигли по 12. На другој страни најбољи су били Давид Мишино и Бастијен Пино са по 11 поена.
Подсетимо, Партизан и Локомотива играју сутра од 20.30 у Београду.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо

ПАШУТИН И ГОРДОН ПРЕД ПАРТИЗАН: Најважнија ствар је да будемо агресивни у одбрани
02. 02. 2021. у 19:17

ЈОКИЋ ЈЕ "ПРОВАЛИО" ОКЛАХОМУ! Српски ас зна како да нападне одбрану Тандера и избори седму утакмицу
ДЕНВЕР се налази пред испадањем и потребно му је да Јокић доминира на вечерашњем сусрету како би изборио мајсторицу са Оклахомом у полуфиналу Западне конференције (2.30).
15. 05. 2025. у 11:38

"ТАЈ ЧОВЕК МИ ЈЕ УНИШТИО ДЕО ЖИВОТА!" Горан Иванишевић се појавио у Београду
Некада врхунски тенисер а сада тренер, Горан Иванишевић, дошао је у Београд.
15. 05. 2025. у 19:00

ПРЕМЕШТЕНИ БАТИНИ ПОСМРТНИ ОСТАЦИ: Није више у Алеји - остварила му се велика жеља, ево ГДЕ сада почива
ВЕЛИМИР Бата Живојиновић био је један од највећих глумаца на просторима некадашње Југославије. Многи су га поштовали и ван Србије. Добитник је бројних признања, многим младим глумцима је био узор.
15. 05. 2025. у 12:10
Коментари (0)