ЗВЕЗДА ЛЕЈКЕРСА ОДУШЕВЉЕНА ЈОКИЋЕМ: Никола је пакао од играча, игра екстремно добро

Часлав Вуковић

04. 02. 2021. у 15:33

ПЉУШТЕ похвале на рачун Николе Јокића са свих страна. Како и не би када центар Денвера бриљира.

ЗВЕЗДА ЛЕЈКЕРСА ОДУШЕВЉЕНА ЈОКИЋЕМ: Никола је пакао од играча, игра екстремно добро

Tanjug/AP

Момак из Сомбора је недавно "уништио" званично најбољег дефанзивца НБА лиге - Рудија Гобера. Сада Јокића очекује дуел са Ентонијем Дејвисом који је један од најбољих центара у лиги.

Амерички новинари су питали звезду ЛА Лејкерса шта мисли о српском кошаркашу.

- Он је пакао од играча! Игра екстремно добро ове сезоне, увек је забавно да се игра против таквог кошаркаша - навео је Дејвис. 

Јокић игра нестварно ове сезоне, његове бројке су феноменалне. Неколико пута је добијао награду за играча недеље на Западу, а недавно је проглашен играчем месеца у тој конференцији.

Подсетимо, Лејкерси и Денвер се састају у ноћи између четвртка и петка од 4 сата по средњеевропском времену.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОРЕЋЕ НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.

02. 12. 2025. у 07:30

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Револуција у трансплантацији косе