ЂЕРИЋ НИЈЕ ЗАДОВОЉИО: Вања Гуша нови тренер ФМП-а
КОШАРКАШКИ клуб ФМП из Железника саопштио је вечерас да је за новог тренера клуба именован Вања Гуша.

Фото: Н.Параушић
Гуша ће то место преузети од Бојана Ђерића, који је привремено обављао ту функцију од одласка Владе Јовановића на клупу Цибоне, пренео је сајт клуба.
Ђерић ће остати у ФМП-у као помоћни тренер Гуши, наводи се у саопштењу.
Са ФМП-ом Гуша је већ сарађивао, а два пута је освојио јуниорску Евролигу са тимом из Железника.
Гуша је у периоду од 2017. до 2019. године био тренер екипе Златибор из Чајетине, са којом је дошао до завршнице Купа Радивоја Кораћа и Суперлиге Србије.
Прву утакмицу 54-годишњи тренер, који је био селектор и млађих категорија до 16 и 17 година у репрезентацији Србије, водиће против Цедевита Олимпије у Љубљани, 27. фебруара.
Препоручујемо

МАРИНОВИЋ ПРЕД ФМП: Добро се познајемо, имам велико поштовање према противнику
04. 02. 2021. у 16:25

ГОЛЕАДА У НАЈАВИ: Пробуђени Леверкузен тестира првака Европе
У једном од најзанимљивијих мечева трећег кола групне фазе Лиге шампиона, Бајер Леверкузен дочекује актуелног шампиона Европе, Париз Сен Жермен. Меч се игра на "Бај арени" и почиње од 21.00.
21. 10. 2025. у 07:30

ЂОКОВИЋ ДОНЕО ШОК ОДЛУКУ: Ово је мало ко очекивао пред крај сезоне
Новак Ђоковић једонео одлуку која ће многе разочарати.
21. 10. 2025. у 20:03 >> 21:47

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"
НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.
20. 10. 2025. у 18:59
Коментари (0)