ОРЛОВИ БЕЗ МИЦИЋА И ГУДУРИЋА: Двојац изх Турске не долази у Грузију

Оља Мркић

19. 02. 2021. у 20:11

КОШАРКАШИ турских клубова Фенербахчеа и Ефеса, Марко Гудурић и Василије Мицић према првобитном плану требало је да се прикључе репрезентацији Србије у мечу против Швајцарске, али тај план је промењен након што су орлови изборилли пласман на Еуробаскет.

ОРЛОВИ БЕЗ МИЦИЋА И ГУДУРИЋА: Двојац изх Турске не долази у Грузију

ФОТО: Евролига

Србија је победила Грузију 92:66, чиме је без обзира на резултат против Швајцарске осигурала пласман на ЕП.

Према незваничним информацијама Моцарт Спорта, стручни штаб је донео одлуку да не позива звезде Ефеса и Фенербахчеа јер та утакмица сада нема такмичарски значај.
Логичан потез селектора и његових најближих сарадника како би се избегла могућност повреде.

(Моцарт спорт)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.

15. 04. 2026. у 07:15

Коментари (0)

Корак ближе грађанима: „еУправа за све“ у десет локалних самоуправа